Ücretsiz keşif ve çok ekonomik fiyatlar.

Tüm kapalı veya açık mekanlarınız, fabrikalarınız, stadyumlar, spor salonları, ibadethaneler için komple radyant çözümlerimiz şimdi çok uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla Labirent Radyant'ta.

Üstelik ÜCRETSİZ KEŞİF avantajıyla.

Bizi Hemen Arayın.

0553 270 08 00

Gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçilmesini ve ülkemizin doğal güzelliklerinin kontrolsüz kullanılan enerjiden dolayı yok olmasını engellemeyi ilke edinen firmamız, ısıtma ve soğutma sektöründe her zaman tasarruf ve konforu ön plana çıkarmaktadır.

Labirent Radyant Sistemleri, her zaman daha ıyı ve daha kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiştir.

Radyant Sistemlerinin genellikle kullanım alanları; fabrikalar, spor salonları, kafeler, marketler; büyük depolar ve atölyeler gibi geniş ve açık mekanlardır.

Açık alan ısıtmasının verimli, ekonomik ve konforlu bir şekilde yapılabilmesi için Radyant Sisteminin uygulaması konusunda yüksek tecrübe gereklidir.

Isıtılacak olan mekanda gerekli olan ısının doğru bir şekilde hesaplanması ve bu ihtiyacı en verimli şekilde sağlayabilecek olan sistemin belirlenmesi gereklidir.

Bu sistemlerin, çoğu ısıtma sistemi gibi kazan dairesi gerektirmemesi ve sistem bakım maliyetlerinin yüksek olmaması, tercih edilmesinde büyük etkenlerden bazılarıdır.

Ayrıca; bulunduğu ortamda kısa sürede bölgesel bir ısıtma sağlaması sistemi öne çıkartan özelliklerin de başında gelir.

Adres & Telefon

Karacaoğlan Mah. 6170/1 Sok. 4/5
Işıkkent, Bornova, İzmir

0232 244 02 43
0553 270 08 00

Sosyal Medya