Açık Alan için Radyant Isıtma sistemi sunuyoruz. Açık Alanlar için Radyant Isıtma Sistemi düşünüyorsanız, arayın hemen çözümlerimizi sunalım.
0232 244 02 43
0553 270 08 00

Açık alan ısıtma sistemleri pek çok açık alanda sahip oldukları farklı özellikler sayesinde başarılı bir şekilde kullanılabilir. Restoran ve kafelerin açık bölümlerinde, sigara içmek için oluşturulan açık yerlerde, teras ve balkonlarda, kış bahçelerinde, spor salonlarının açık alanlarında, ibadethanelerin açık kısımlarında ve daha pek çok açık alanın ısıtılmasında kullanılabilirler. Isıtma sistemleri sayesinde müşteriler, dışarıda oldukça soğuk bir hava varken bulundukları alanda sıcak bir şekilde faaliyetlerine devam edebilirler ve o alandan oldukça mutlu bir şekilde ayrılırlar.

Açık alan ısıtma sistemlerinde kullanılan pek çok farklı cihaz vardır. Bu cihazlar sahip oldukları farklı özellikler sayesinde kullanıldıkları alana maksimum fayda sağlarlar. Otomatik kapaklı seramik ısıtıcı bu cihazlardan biridir. Kullanıldığı alanda hızlı bir şekilde ısınma salar ve bu sayede fayda-maliyet ilişkisini optimize eder. Üç kademeli ısı kullanımı ve tasarruflu yapısıyla işletme ihtiyaçlarına uyum gösterir.  Sahip olduğu otomatik kapak cihazı oldukça estetik gösterirken aynı zamanda cihazı toz ve kirden korur. Platin seramik ısıtıcı da açık alanlarda oldukça sık tercih edilen cihazlardandır. Plazma ekran görünümü, estetik yapısı, rüzgâr akımına karşı güvenilirliği, üç farklı kapasitede çalışabilme özelliği ve tasarrufuyla işletme ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılar. Ayrıca ortamdaki ısıtıcılardan istenenler çalıştırılabilirken diğer ısıtıcılar kapalı tutulabilmektedir. Ağır işletme şartlarına dayanıklı olan borulu radyant ısıtıcı da çift kademeli bir çalışma sistemine sahiptir ve bu sayede ekstra konfor sunmaktadır.

Okunma 682 defa

Adres & Telefon

Karacaoğlan Mah. 6170/1 Sok. 4/5
Işıkkent, Bornova, İzmir

0232 244 02 43
0553 270 08 00

Sosyal Medya